WOEE - UPDATES

Interview: Mädchen Amick on the second series.

9. července 2014 v 11:19 | Bea

Blastr vyzpovídal herečku Amick Mädchen, která hraje tetu Wendy v Čarodějkách z East Endu

Jaká bude Wendy v 2. sérii?

Wendy má poslední život. Nyní, když se objevil nový nepřítel, bude Wendy v 2. sérii o něco zodpovědnější. Nebude tak lehkomyslná. Tím, že má poslední život, bude brát věci trochu víc vážněji. První epizoda se zabývá ztrátou.. ztrátou milovaného člověka. Docela srdcervoucí. Portál je otevřen. Zavřeli by ho dříve, ale někdo jim zaslepil paměť. Neví ani co přesně se stalo a co z portálu vyšlo.
V průběhu 2. série zjistíme odkud vlastně čarodějnice pocházejí a proč jsou tady. Hodně z minulosti. Objevíme jejich další domov a jejich otce na druhé straně. Je to opravdu dobrý skok do minulosti čarodějnic a jejich mytologie. Já jsem velký mytologický geek. A tak jsem velmi ráda, že to bude hodně podobné Skandinávské mythologii.
Historie mezi Dashem, Killianem a rodinou Beauchamp .. to je hodně dlouhý příběh. Když chlapci dostali svou moc zpět, bude to zajímavé, navíc Dash má zlomené srdce. Stává se z něho opravdu naštvaný kluk s mocí. A Beauchamps ho budou muset držet na uzdě. Takže je to zábava. Opravdu to bude velká sranda. Myslím, že bude zábavné sledovat, jak si chlapci poradí s jejích magií. Co to znamená? Jak se to používá? Jak to držet pod kontrolou? Staré dobré časy..

Říká se, že teta Wendy dostane novou romantickou zápletku?

Ano, ona v této sérii dostane novou hračku. A je to super zábava. Je to opravdu skvělý chlap. Prostě to někdy dá Wendy sežrat. A taky máme taky nové prostory. Máme les. Tam se budou dít opravdu cool věci. Nejednou se Wendy objeví ve 4 hodiny v noci nahá v lese.
V lese je také několik nepřátel, na které se Wendy zaměří. Ve skutečnosti je náš portál umístěn v lese. Uvidíte, jak oni přicházejí a odcházejí. Druhá série vám řekne příběh našeho starého světa způsobem, který se vám bude zaručeně líbit. Bude to legrace. Vždycky to vypadá skvěle, když se vám naskytne taková majestátní scenérie, jako bude tohle.

S02E01: A Moveable Beast Download

9. července 2014 v 11:09 | Bea
  • Mám tady ke stažení první díl druhé série + titulky.
DOWNLOAD + SUB CZ


 
 

Reklama